Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Rajder to miejsce, w którym uczymy młodych, jak i doświadczonych kierowców pozytywnych zachowań na drodze. Naszym celem jest poprawa bezpieczeństwa i umiejętności kierowców, poprzez skuteczne i interesujące szkolenia z zakresu techniki jazdy. Nauczymy Cię jak reagować na niebezpieczeństwa drogowe, jak przewidywać zagrożenia w ruchu i jak wdrażać najnowsze wytyczne dotyczące bezpiecznego stylu jazdy na co dzień.

ODTJ Rajder organizuje profesjonalne szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy, które pomogą Ci zrozumieć, jak zostać lepszym kierowcą, niezależnie od warunków panujących na drodze. Oferujemy szkolenia takie jak:

  • szkolenie bezpiecznej jazdy
  • szkolenie jazdy ekonomicznej
  • szkolenie jazdy defensywnej
  • szkolenie dla instruktorów techniki jazdy
  • szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
  • szkolenie dla kierowców bankowozów
  • szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

W naszej szkole jazdy każdy znajdzie kurs idealnie dobrany do swoich potrzeb. Oprócz profesjonalnych szkoleń ODTJ Rajder oferuje wysokiej jakości sprzęt i technologie, takie płyta poślizgowa i tor manewrowy, dzięki którym nauka jest skuteczna i przyjemna. Dbając o wysoki poziom nauczania zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów techniki jazdy, których cechuje cierpliwość, bogata wiedza i wysoka kultura osobista. Każdy z naszych nauczycieli mocno angażuje się w proces nauczania i wspiera kursantów w dążeniu do bycia kulturalnym i dobrym kierowcą.

Jako wyspecjalizowany Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, Rajder wciąż rozbudowuje swoją ofertę i stale rozwija swoje kompetencje. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów z ukończonego szkolenia. Wierzymy, że profesjonalne podejście i zapewnienie kursantom maksymalnego komfortu w trakcie zajęć zwiększa skuteczność wdrażania bezpiecznego i defensywnego stylu jazdy. Jeśli szukasz miejsca w którym zweryfikujesz swoje umiejętności i zdobędziesz ciekawe doświadczenia, to zapraszamy Ciebie do ODTJ Rajder w Toruniu – ośrodka, który kształtuje wyobraźnię kierowców.